Přehled zápasů týmů

20.9.15 12:24 | M.Bubílek | 95980x
Zpět na přehled zápasů
Kadeti U17
BK Baník Most vs. TJ Slovan Varnsdorf
79:66
datum11. 2. 2018 čas12:00
Sportovní hala 2, Most
nadregionální soutěž

 

BK Baník Most : TJ Slovan Varnsdorf

79:66  (23:19) 13:15 (21:21) 22:14

 

K nedělnímu utkání jsme si museli přivstat, abychom bezpečně dorazili do mostecké zrekonstruované sportovní haly. Dopředu jsme upozorňovali náš tým, že toto utkání nebude žádná procházka růžovou zahradou. Že nás čeká velmi silný soupeř a prověrka, jak se dokážeme postavit a hlavně vyrovnat psychicky soupeři a průběhu utkání. Nástup byl povedený a dle představ trenérů. Jenže pak se hra začala měnit a naši hráči nedbali rad a pokynů z lavičky. Přesto jsme se bodově drželi se soupeřem, bohužel stále docházelo k neplnění úkolů a ke zbytečnému faulování, které bylo trestáno bodově ze šestek. V tomto utkání velmi dobře zahrál Pepa Nechanický. Je jen škoda, že k jeho výkonu se nepřidal nikdo další. Na pondělním rozboru si naši hráči přiznali nervozitu a taky ego po tolika výhrách v soutěži. Máme první porážku za sebou, od kvalitního soupeře a máme motivaci do dalších zápasů, jedeme dál.

 

Body Slovan: Nechanický 20 (1x3), Jeřábek 11 (2x3), Pondělíček a Strnad po 9, Petrla, Berger a Maščuch (1x3) po 5, Sembdner 2

TH: 25/18

Fauly Slovan: 24

 

Partneři

 

SI       

Sauneo                           

 

 

              

 

                   

 

      

www.parnicistic.cz cinkaHoloubek Protect

 

TJ Slovan Varnsdorf Basket, webmaster: info@bubileg.cz

©2012-2018 | Vytvořil bubileg v4.11L | Licence | Nejlepší v Mozilla Firefox Google Chrome

Basketbalové postavičky