Přehled zápasů týmů

20.9.15 12:24 | M.Bubílek | 86609x
zobrazit filtr Filtr
Záznamů na stránku
vzestupně
Soutěž
sestupně
vzestupně
Kategorie
sestupně
vzestupně
Domácí
sestupně
vzestupně
Hosté
sestupně
Výsledekvzestupně
Datum
sestupně
Místo
žákovská ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfBK Sluneta Ústí n.L.18.3.18
12:15
SH Západní, Varnsdorf
Severočeská ligaMužiTJ Slovan VarnsdorfBK Levharti Chomutov10.3.18
17:00
SH Západní, Varnsdorf
nadregionální soutěžKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfBK Kondoři Liberec B10.3.18
14:45
SH Západní, Varnsdorf
žákovská ligaMladší žáci U14BK KladnoTJ Slovan Varnsdorf10.3.18
13:00
Hala 5. ZŠ, Kladno
nadregionální soutěžStarší žákyně U15TJ Lokomotiva TrutnovTJ Slovan Varnsdorf4.3.18
11:45
3. ZŠ, Trutnov
Severočeská ligaMužiBK Baník MostTJ Slovan Varnsdorf2.3.18
19:30
Sportovní hala 2, Most
OP severní ČechyMladší minižákyně U12BK Levhartky ChomutovTJ Slovan Varnsdorf25.2.18
15:00
Městská sportovní hala, Chomutov
OP severní ČechyMladší minižákyně U12BK Levhartky ChomutovTJ Slovan Varnsdorf25.2.18
13:00
Městská sportovní hala, Chomutov
nadregionální soutěžKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfBK Teplice24.2.18
17:00
SH Západní, Varnsdorf
nadregionální soutěžJunioři U19TJ Slovan VarnsdorfBK Beroun69:7318.2.18
10:00
SH Západní, VarnsdorfKomentář
Severočeská ligaMužiTJ Slovan VarnsdorfBK Horejsek Děčín85:9517.2.18
17:00
SH Západní, VarnsdorfKomentář
nadregionální soutěžStarší žákyně U15TJ Lokomotiva LiberecTJ Slovan Varnsdorf37:5517.2.18
16:00
Hala TJ Lokomotiva, Liberec
nadregionální soutěžKadeti U17BK Baník MostTJ Slovan Varnsdorf79:6611.2.18
12:00
Sportovní hala 2, MostKomentář
nadregionální soutěžKadeti U17TJ AŠ Mladá BoleslavTJ Slovan Varnsdorf31:12610.2.18
16:30
IX. ZŠ, Mladá BoleslavKomentář
nadregionální soutěžStarší žákyně U15Basket PoděbradyTJ Slovan Varnsdorf51:544.2.18
13:00
MSH Ostende, PoděbradyKomentář
nadregionální soutěžStarší žákyně U15BK ProsekTJ Slovan Varnsdorf42:763.2.18
17:00
hala SK ProsekKomentář
nadregionální soutěžJunioři U19BK Kunratice DDM P10TJ Slovan Varnsdorf47:1003.2.18
14:00
hala TJ Sokol Žižkov I.Komentář
Severočeská ligaMužiTJ Slovan VarnsdorfBasket Academy Louny68:912.2.18
19:15
SH Západní, VarnsdorfKomentář
žákovská ligaMladší žáci U14TJ AŠ Mladá BoleslavTJ Slovan Varnsdorf57:4030.1.18
18:00
SH Mladá BoleslavKomentář
žákovská ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfSlavoj BK Litoměřice58:7928.1.18
12:15
SH Západní, VarnsdorfKomentář
nadregionální soutěžKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfBK Horejsek Děčín114:5828.1.18
10:00
SH Západní, VarnsdorfKomentář
OP severní ČechyMladší minižákyně U12TJ Slovan VarnsdorfBK Sluneta Ústí n.L.21:6427.1.18
17:45
těl. Národní, VarnsdorfKomentář
OP severní ČechyMladší minižákyně U12TJ Slovan VarnsdorfBK Sluneta Ústí n.L.15:4827.1.18
15:45
těl. Národní, VarnsdorfKomentář
žákovská ligaMladší žáci U14BK Sluneta Ústí n.L.TJ Slovan Varnsdorf91:4327.1.18
10:00
hala UJEP, Ústí nad LabemKomentář
Severočeská ligaMužiTJ Slovan VarnsdorfBK Sluneta Ústí n.L.71:6226.1.18
19:15
SH Západní, VarnsdorfKomentář
nadregionální soutěžJunioři U19BK TepliceTJ Slovan Varnsdorf71:7520.1.18
16:30
Sokol. Na Letné, TepliceKomentář
nadregionální soutěžStarší žákyně U15TJ Slovan VarnsdorfTJ Lokomotiva Trutnov69:5720.1.18
16:00
SH Západní, VarnsdorfKomentář
Severočeská ligaMužiBK TepliceTJ Slovan Varnsdorf90:5419.1.18
19:20
Sokol. Na Letné, TepliceKomentář
žákovská ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfBK Kladno51:7714.1.18
12:15
SH Západní, VarnsdorfKomentář
nadregionální soutěžKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfBK Kondoři Liberec B67:5714.1.18
10:00
SH Západní, VarnsdorfKomentář
Severočeská ligaMužiTJ Slovan VarnsdorfSlavoj BK Litoměřice C80:5713.1.18
17:00
SH Západní, VarnsdorfKomentář
žákovská ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfBA 2006´ Roudnice n.L.53:6313.1.18
14:45
SH Západní, VarnsdorfKomentář
OP severní ČechyMladší minižákyně U12BK Baník MostTJ Slovan Varnsdorf111:2013.1.18
12:00
Sportovní hala 2, MostKomentář
OP severní ČechyMladší minižákyně U12BK Baník MostTJ Slovan Varnsdorf99:613.1.18
10:00
Sportovní hala 2, MostKomentář
nadregionální soutěžJunioři U19TJ Slovan VarnsdorfBA 2006´ Roudnice n.L.72:906.1.18
19:30
SH Západní, VarnsdorfKomentář
nadregionální soutěžStarší žákyně U15TJ Slovan VarnsdorfTJ Lokomotiva Liberec102:546.1.18
17:00
SH Západní, VarnsdorfKomentář
Severočeská ligaMužiUSK Slavia LiberecTJ Slovan Varnsdorf78:615.1.18
19:30
sportovní hala USK, LiberecKomentář
vánoční turnajpříchozí--25.12.17
8:00
SH Západní, Varnsdorf
nadregionální soutěžKadeti U17BA 2006´ Roudnice n.L. BTJ Slovan Varnsdorf49:10016.12.17
17:30
hala BK Real, Roudnice n.L.Komentář
OP severní ČechyMladší minižákyně U12TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Litoměřice24:7316.12.17
12:00
těl. Národní, VarnsdorfKomentář

Strana:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 (celkem záznamů: 430)

Partneři

SI  

Sauneo        

   

 

 

 

www.parnicistic.cz cinkaHoloubek Protect

TJ Slovan Varnsdorf Basket, webmaster: info@bubileg.cz

©2012-2018 | Vytvořil bubileg v4.11L | Licence | Nejlepší v Mozilla Firefox Google Chrome

Basketbalové postavičky