Svoboda 20, Půlpán 15, Škranc 11, Sehnal O. 9, Jelínek 8, Puršl a Sehnal M. po 7, Jokl 2

Zisky: 7 - 9
Bloky: 2 - 1
Fauly: 25 - 21
Diváci: 250

Asistent trenéra Tomáš Grepl: "Německý výběr byl posílen oproti včerejšímu utkání o podkošového hráče Agua Mahiju, který nám dělal od samého začátku utkání velké problémy. Začátek zápasu vyšel našemu týmu slušně a po celou první čtvrtinu jsme si udržovali mírné vedení. Ve druhém hracím období se náš soupeř začal prosazovat v podkošovém prostoru a pomalu překlápěl skóre ve svůj prospěch. V poločase svítilo na tabuli tříbodové vedení pro našeho soupeře. Ve třetí čtvrtině oba týmy střílely s vysokou úspěšností a toto hrací období jsme vyhráli 30-28. Skóre bylo vyrovnané až do 37. minuty. Pak se německému soupeři podařilo odskočit na rozdíl několika bodů, v úplném konci se náš tým snažil zvýšit agresivitu, ale soupeř trestal naše fauly proměněnými trestnými hody a výsledek narostl na konečných 14 bodů rozdílu. Soupeř se opíral o svoje dvě největší osobnosti Agua Mahiju (25 bodů, 33 užitečnost, 7 doskočených míčů) a Andrease Obsta (20 bodů, 28 užitečnost, 7 doskoků a 4 asistence). V našem týmu byli nejlepšími hráči Matěj Svoboda a Viktor Půlpán. Chtěli bychom poděkovat organizátorům tohoto utkání a městu Varnsdorf, za skvělé uspořádání zápasu v jejich hale, protože nám připravili skvělé podmínky a za to jim patří velký dík."