TJ Slovan Varnsdorf : BK Kondoři Liberec

TýmyTJ Slovan Varnsdorf : BK Kondoři Liberec
MístoSH Západní, Varnsdorf

Popis

TJ Slovan Varnsdorf - BK Kondoři Liberec „B“

70:74 (15:29, 24:16, 16:14, 15:15)

Start nedělní odvety „bitvy o sever“ jsme, již v plné síle, vůbec nezachytili. Kondoři nám díky naší slabé obraně a pěti trojkám odskočili na 14 bodů již v první čtvrtině. V přestávce bylo třeba hráče pořádně „nakopnout“, což se podařilo. Zlepšenou obranou a rychlým protiútokem jsme stahovali bod po bodu soupeřův náskok, který byl v poločase pouhých šest bodů. Nápor se nám podřilo přenést i do poločasu druhého a po třech minutách třetího dějství jsme srovnali se soupeřem krok. Od té doby se hrálo způsobem „koš za koš“, který jistě zvedal, všech témeř 50 diváků, ze sedadel. Zápas rozhodlo až vyfaulování dvou hráčů na naší straně, a to Strnada, který měl do té doby všechny doskoky v obraně a byl svou dravostí strašákem i pod soupeřovým košem. Druhým byl Kabát, jenž hrál s přehledem a byl velkou podporou našim rozehrávkám. Podal asi nejlepší výkon pod mým vedením, teď už ho jen zopakovat v dalších utkáních. Na hřišti od té doby byli naši méně zkušení hráči, kteří závěr nezvládli a pod tíhou situace se zbrkle zbavovali míče, ať už špatně volenou střelou, či přihrávkou „na nikoho“. Je třeba podotknout, že jsme za celé utkání měli trestné hody 21/7, což nám také jistě nepomohlo.

Body Slovan: Polák 27, Kabát 11 (1x3), Vlk 10 (1x3), Strnad 9, Schmohe 6, Berger 5, Kala 1, Lehroch 1, Vuong 0

Fauly: 23-21, Šestky: 21/7-24/13, Trojky: 3-7

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: