TJ Slovan Varnsdorf : BK Sluneta Ústí n.L.

TýmyTJ Slovan Varnsdorf : BK Sluneta Ústí n.L.
MístoSH Západní, Varnsdorf

Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. Sluneta Ústí n. Labem

75:87 (19:18, 12:21, 27:21, 17:27)

Sobotní zápas s rivalem z Ústí nad Labem pro nás nedopadl dobře. Po vyhrané vyrovnané první čtvrtině jsme polevili v obraně i v útoku. Pouhých 12 bodů za toto hrací období na takového soupeře nemůže stačit. Po změně stran jsme se pustili do stíhací jízdy – především díky 22 bodům Lehrocha v tomto hracím období. Po třiceti minutách tak na tabuli svítilo skore 58:60 pro hosty. Opět jsme se dostali do zápasu. V úvodu čtvrtiny nám soupeř lehce odskočil. Rozdíl pěti bodů sedm minut před koncem utkání byl pořád ještě hratelný. Bohužel v tom okamžiku přišel zkrat do té doby dobře hrajícího Bubna, který se za urážku rozhodčího Matějčka nechal poslat předčasně do sprch. Od té chvíle jsme nenašli recept na obranu hostujícího Pistěckého, který do konce utkání přidal ještě deset ze svých celkem 34 bodů. Dotáhl tak svou Slunetu k vítězství.

Body: Lehroch 33 (4x3), Schilling 11 (2x3), Voráček 11, Buben 9 (1x3), Šišulák 9, Zamrzla 2, Beran 0, Doležal 0, Houngbedji 0, Relich 0, Sucharda 0, Vakulenko 0

Body Sluneta: Pištěcký 34, Zajíc 20, Fiala 12 (2x3), Feigl 8, ...

TH: 22/10 (45 %), 30/23 (77 %), Trojky 7:2, Fauly 25:23

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: