MístoARMEX Sportcentrum, Děčín

Popis

BK Děčín vs. TJ Slovan Varnsdorf "A"

69:59 (22:10, 17:14, 9:14, 21:21)

Na zápas do Děčína jsme zajížděli bez tradičních opor Bubna a Voráčka a bez dalších podkošových hráčů Suchardy a Relicha. V netradičním složení bez jediného "dlouhého" nám unikla především první čtvrtina, kterou jsme prohráli rozdílem 12 bodů. To se nakonec ukázalo jako osudné. V poločase jsme prohrávali již rozdílem patnácti bodů. Zlepšenou obranou, a především útokem, jsme náskok soupeře postupně stahovali. V poslední minutě byl tak rozdíl pouhé čtyři body. Bohužel rozhodčí přehlédli učebnicové kroky domácího Ondráše. Rozdíl se tak vyhoupl na bodů šest. Po nájezdu Doležala se nám podařilo opět snížit na rozdíl 2 dvojek, a když jsme v samotném závěru již museli hrát vabank, soupeř odskočil trestnými hody až na konečný rozdíl.

Body Slovan: Doležal 10 (1x3), Schilling 10 (2x3), Beran 9, Lehroch 9 (1x3), Šišulák 7 (1x3), Vakulenko 5 (1x3), Houngbedji 4, Lukeš 3, Pasovský 2, Zamrzla 0

Fauly: 20:27, Šestky: 34/20 (59 %) : 13/7 (54 %), Trojky 6:6

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: