TýmyBK Baník Most : TJ Slovan Varnsdorf A
MístoSportovní hala 2, Most

Popis

BK Baník Most vs. TJ Slovan Varnsdorf

91:85 (16:14, 23:30, 23:17, 29:24)

Páteční večer jsme zavítali do Mostu. Zde se kluby BNK a BK sloučili v jeden celek. Domácích tak bylo 11, nás vycestovalo pouze sedm. První minuty jsme nedokázali skórovat. Teprve ve čtvrté minutě otevřel Lehroch trojkou náš střelecký účet. Nenechali jsme se rozhodit tvrdou hrou domácích podkošových hráčů a soupeři jsme dokázali odpovídat na vstřelené koše. Skvělou druhou čtvrtinou – v deváté minutě byl za hrubý úder loktem vyloučen domácí Tůma – jsme si zajistili poločasové vedení. Náskok vzal za své již v prvních minutách druhého poločasu. Do poslední desetiminutovky jsme nastupovali za stavu 62:61 pro domácí. Dvě minuty před koncem vedl soupeř, po vsítění dvou tříbodových pokusů, již o deset bodů. Podařilo se nám ještě korigovat na rozdíl čtyř bodů jen pár vteřin před koncem utkání. Na obrat už bohužel nezbyly síly. I přesto jsme ale z Baníku odjeli spokojeni. Po několika letech se nám podařilo při venkovním zápase překročit hranici 80 bodů, a to hlavně díky výbornému týmovému výkonu.

Body: Šišulák 26 (5x3), Beran 14 (2x3), Lehroch 14 (1x3), Vakulenko 11 (3x3), Schilling 9 (1x3), Relich 8, Doležal T. 3

TH: 32/18 (56 %), 23/13 (57 %), Trojky 9:12, Fauly 24:21

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: