TJ Slovan Varnsdorf B : BK Levharti Chomutov

TýmyTJ Slovan Varnsdorf B : BK Levharti Chomutov
MístoSH Západní, Varnsdorf

Popis

TJ Slovan Varnsdorf „B“ - BK Levharti Chomutov

85:70 (13:25, 22:17, 19:13, 31:15)

V odvetném utkání o 5.-7. místo a posledním domácím v této sezoně, jsme potřebovali porazit Chomutov alespoň o 4 body a vrátit mu nedávnou tak trochu zvláštní prohru z jeho palubovky. Začátek zápasu se nesl v duchu totálního podcenění soupeře a umožnění náskoku 0:10 již po dvou minutách hry, v tu chvíli skončila veškerá sranda. Po timeoutu jsme přitvrdili, ale vedlo to pouze ke stavu koš za koš. Během druhého dějství jsme přistoupili k zónové obraně, která zafungovala jen částečně, jelikož hráči byli líní, neměli zvedlé ruce a nedobíhali do pozic, do kterých měli. Ještě štěstí, že nás nezkušený soupeř nevytrestal ještě více. V poločase jsme tak zaostávali o sedm bodů. Celý druhý poločas byl ovšem zcela v naší režii. Přitvrdili jsme v obraně, zjednodušili kombinace v útoku a trestali i sebemenší zaváhaní soupeře. Rozdíl konečných 15ti bodů byl dostačující a zcela zasloužený. Jistě povedená domácí rozlučka.

Škoda kaňky, kdy hostující Sedláček zcela zbytečně rasisticky urážel našeho spoluhráče Alexe Houngbedjiho. Mladý kapitán hostujícího celku se snad chytne za nos a a nebude se jeho chování opakovat. Toto chování do sportu a do života prostě nepatří!!!

Body Slovan: Lehroch 27 (4x3), Pasovský 21, Hougbedji 19, Lukeš 8, Vašut 6, Ježek Š. 4, Kubíček 0, Janoušek 0, Doležal M. 0

Fauly:  21-16, Šestky: 15/11-25/21, Trojky: 4-9.