BK Sluneta Ústí n.L. : TJ Slovan Varnsdorf

TýmyBK Sluneta Ústí n.L. : TJ Slovan Varnsdorf
MístoSportcentrum SLUNETA

Popis

Sluneta Ústí n. Labem vs. TJ Slovan Varnsdorf

97:72 (17:16, 27:19, 33:22, 20:15)

Souboj se Slunetou přinesl vyrovnanou první čtvrtinu. Ve druhé desetiminutovce se projevily naše nedostatky pod košem. Na zápas jsme totiž odjeli bez jediného podkošového hráče. Naši hráči tak sváděli pod košem po celý zápas souboje s bezmála o 30–40 kg těžšími pivoty soupeře. V poločase byl stav utkání 44:35 pro domácí. Po změně stran jsme se ještě nadechli k náporu a ve třetí minutě jsme prohrávali pouze rozdílem čtyř bodů. Bohužel pro nás pak přišla světlá chvilka ostrostřelce Fialy, který dvěmi trojkami v řadě zavelel k odskoku domácích. V tomto úseku hry jsme znervózněli a od čtvrté minuty do konce čtvrtiny jsme prohráli rozdílem třinácti bodů. Do posledního období jsme šli za stavu 77:57. V závěru jsme byli rádi, že jsme neobdrželi tolik nepopulární "kilo". Prakticky se opakoval stejný scénář, jako minulý týden doma s Teplicemi. V Ústí jsme si zápas prohráli mladickou nerozvážností a nedůraznou obranou. Rovněž se nám příliš nedařilo střelecky a doskok byl pro naši lehkou a malou sestavu příliš velkým soustem.

Body Slovan: Lehroch 19 (3x3), Schilling 12 (1x3), Šišulák 10 (1x3), Pasovský 9, Ježek 5 (1x3), Beran 4, Novák 4, Kodytek 4, Doležal 3, Vuong 2

Body Sluneta: Fiala 21 (3x3), Zajíc 13, Bartoš 10, Vorlíček 10 ...

TH: 31/23 (74 %), 30/18 (60 %), Trojky 5:6, Fauly 22:29

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: