Místotěl. Národní, Varnsdorf

Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. BK Baník Most

15:77 (3:20, 0:30, 12:8, 0:19)

Domácí vstup do sezóny patřil nedělnímu dvojutkání s Mostem. Opět jsme tušili, že to nebude lehké, ale během předchozích 14 dnů jsme se snažili zapracovat alespoň na základních věcech, potřebných ke hře. Opět nám nevyšel první poločas, kdy jsme, podobně jako v Litoměřicích sice dali dvakrát koš, ale zaostávali jsme v obraně a na útok nám nezbývaly ani síly, ani prostor. Dnes ale svou bojovností a snahou získat každý míč zavelela po přestávce ke změně v přístupu k zápasu nejmladší hráčka Kája Keslerová a k radosti celého týmu se k ní přidaly i další členky pětice na hřišti. Výsledkem byla vyhraná třetí část hry 12:8, Kája dokonce i dala poslední koš této čtvrtiny. Silnější pětka Mostu nám ale nedala šanci v závěrečné osmiminutovce bodovat, bojovnost byla ale úplně odlišná než na začátku a to je důležité. Dobrou partii odehrála také Bafiová.

Body Slovan: Bafiová 8 (2/2), Kahounová 3 (2/1), Kamenická 2 (2/0), Keslerová 2

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: