Slavoj BK Litoměřice C : TJ Slovan Varnsdorf

TýmySlavoj BK Litoměřice C : TJ Slovan Varnsdorf
MístoHala 6. ZŠ, Litoměřice

Popis

Slavoj BK Litoměřice vs. TJ Slovan Varnsdorf

70:48 (15:11, 28:17, 13:9, 14:11)

Další ze série venkovních utkání, při kterých se nám nedaří střelecky. Prvních 10 minut jsme hráli vyrovnanou partii. Ve druhém období nám soupeř odskočil na rozdíl 15 bodů. Dokázali jsme zabojovat a vrátit se na rozdíl sedmi bodů. Pak ale došlo ke třem ztrátám, po kterých soupeř zakončil dvakrát úspěšně za tři body. Poločas tedy opět o 15 bodů. Úvod třetí čtvrtiny nám vyšel a dotáhli jsme se opět na jednociferný rozdíl. Pak ale následoval pětiminutový výpadek v úspěšnosti zakončení. Po individuálních chybách v obraně jsme hned úvodem posledního období dostali v řadě dalších 10 bodů a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

Body Slovan: Sucharda 11, Beran 9, Zamrzla 9 (3x3), Šišulák 8 (2x3), Janoušek 6, Lehroch 2, Schilling 2, Pasovský 1, Strnad 0

Trojky - 7:5, Fauly 16:17, TH - 16/7 (44 %) : 10/7 (70 %)

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: