Vánoční turnaj příchozích 2022

1. 1. 2023 20.00

Basketbalový oddíl při TJ Slovan Varnsdorf zorganizoval po třech letech, kdy se díky vládním opatřením akce nekonala, tradiční turnaj příchozích, který se konal jako obvykle na závěr kalendářního roku.

Do letošního turnaje se přihlásilo celkem 7 družstev všech věkových kategorií. Turnaj se hrál formou „každý s každým“, takže jsme mohli vidět celkem 21 utkání, které doprovázela přátelská, příjemná, místy i vtipná atmosféra, kdy o výsledky ani tak úplně nešlo. Jako součást celého dne se uskutečnilo volné herní setkání rodičů proti dětem, kterého se zúčastnilo 13 rodičů a 13 dětí. Po posledním utkání turnaje pak proběhly tradiční soutěže v minutovém intervalu z čáry trestného hodu a také zpoza tříbodového území.

Družstvům bylo doporučeno připravit si tematické převleky, protože vítězný tým letos určovaly samotné týmy svým hlasováním, které skončilo následovně:

1.      místo – tým RETRO

2.      místo – tým Zloději dárků

3.      místo – tým Opičák

Vítězkou soutěže v šestkách byla Simona Prchalová z týmu Opičák s rekordními 29 zásahy a vítězkou v trojkách byla Michaela Martinovská z týmu Apíci s 8 úspěšnými zásahy.

Poděkování patří za finanční podporu v rámci grantového programu městu Varnsdorf, společnosti Regia a.s. a panu Kubíčkovi.

Organizátoři oddílu basketbalu – Zdeněk Strolený a Vojtěch Lehroch.

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: